امروز جمعه 4 اسفند

شمس خبر داد: همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر مدیریت مرکز رشد وتحقیقات فناوری های نوین شهید طهرانی م

دکتر احمد شمس سرپرست واحد تهران مرکزی و دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در اولین شب لیله القدر در دیدار با خانواده معظم شهید حسن طهرانی مقدم و در نشستی صمیمانه با مسئولین مدیریت مرکز رشد و تحقیقات فناوری های نوین دکتر حسن طهرانی مقدم اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر مدیریت مرکز رشد و تحقیقات فناوری های نوین طهرانی مقدم انشاا... با حضور رییس عالی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت رسمی آغاز به کار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، دکتر شمس در سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در لیالی قدر، افزود: راه اندازی مدیریت مرکز رشد و تحقیقات فناوری های نوین مزین به نام شهید بزرگوار دکتر حسن طهرانی مقدم توفیقی بود که در سال گذشته نصیبمان شد.

وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری همه عوامل اجرایی و پتانسیل علمی، فعالیت این مرکز به صورت عملیاتی انجام شود تا اهداف شهید طهرانی مقدم تحقق یابد.

شمس از افتتاح رسمی این مرکز با حضور دکتر نوریان ریس عالی دانشگاه آزاد اسلامی  بعد از عید سعید فطر خبر داد و گفت: در آینده ای نزدیک این مرکز به یکی از مراکز مهم رشد و فناوری در سطح استان و کشور تبدیل خواهد شد.