امروز جمعه 4 اسفند

در شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به تصویب رسید

حضور عضو شورای زنان فرهیخته در جلسات شورای فرهنگی واحدهای دانشگاهی تهران

نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور اکثریت اعضا و بررسی و تصویب سه دستور جلسه و یک پیشنهاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر احمد شمس سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در نشست شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که بعد از ظهر دوشنبه 23 اسفند با حضور دکتر فریدون رهنمای رودپشتی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان دانشگاه آزد اسلامی و روسای واحدهای استان تهران در واحد تهران جنوب برگزار شد، گفت: استان تهران ماموریت‌ها و وظایف خطیری که در سال 95 داشت را به خوبی و با موفقیت انجام داد که بنده به نمایندگی از دکتر میرزاده و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی از شما قدردانی می‌کنم.

سرپرست واحد تهران مرکزی ادامه داد: نشست امروز به منظور بررسی مصوبات و دستاوردهای اجلاس 71 شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و سه دستور جلسه مربوط به استان تهران برگزار می‌شود و آخرین جلسه شورا در سال 95 است.

به گزارش آنا، بررسی بخش‌نامه پرداخت پاداش پایان سال به مدیران واحدهای دانشگاهی، جذب نخبگان به عنوان اعضای هیات علمی در واحدهای استان تهران بر اساس تاکید دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی و پرداخت حق‌الزحمه استادان رهنما و مشاور پایان‌نامه‌های دانشجویی از محل بودجه پژوهشی سه دستور جلسه این نشست بود که پس از بحث و بررسی به اتفاق آرا به تصویب رسید.

حضور و حق رأی عضو یا نماینده واحد در شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در جلسات شورای فرهنگی واحد مربوط از دیگر پیشنهاداتی بود که در این نشست به تصویب رسید.

در این نشست مقرر شد که جلسه بعدی شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران 28 فروردین به میزبانی واحد دماوند برگزار شود. انتهای پیام/