مراسم معارفه سرپرست جدید استان تهران و واحد تهران مرکزی

دکتر آقامیری: تغییر و تحول در دانشگاه آزاد اسلامی می تواند آموزش عالی کشور را متحول کند

۲۴ مهر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۸۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۶۴۲
مراسم معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با حضور دکتر طهرانچی، رؤسای واحدهای استان تهران و معاونان و رؤسای دانشکده های واحد تهران مرکزی در مجتمع ولایت برگزار شد.
دکتر آقامیری: تغییر و تحول در دانشگاه آزاد اسلامی می تواند آموزش عالی کشور را متحول کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران  به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سید محمودرضا آقامیری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی در این مراسم گفت: خدا را شاکرم و سپاس می گویم که توفیق دارم در کشوری زندگی کنم که امروز علیرغم مشکلاتی که دارد، مستقل ترین کشور جهان است و این استقلال به برکت امام خمینی (ره) و جانفشانی کسانی است که ایثار کردند تا اکنون امثال بنده بتوانیم در خدمت نظام و مردم باشیم.

وی ادامه داد: از دکتر طهرانچی که این فرصت را ایجاد کرد تا در خدمت دانشگاه آزاد اسلامی باشم، تشکر می کنم. البته ایشان از همان روزهای اول که مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی را برعهده گرفت، موضوع مدیریت واحد تهران مرکزی را با بنده مطرح کرد اما از آنجا که پذیرش این بار مسئولیت برای من سنگین بود، تا امروز درباره آن تصمیم قطعی نگرفته بودم.

دکتر آقامیری با بیان اینکه بنده در آموزش عالی کشور به عنوان یک سرباز خدمت می کنم، گفت: از سال 1364 فعالیت خود را در حوزه علمی و اجرایی آغاز کرده ام و در آخرین مسئولیتم تا امروز در دانشکده مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی حضور داشتم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با بیان اینکه برنامه ها و تغییر و تحولات دانشگاه آزاد اسلامی می تواند آموزش عالی کشور را متحول کند، به برنامه های خود برای واحد تهران مرکزی اشاره و خاطرنشان کرد: استفاده حداکثری از نیروهای متخصص، استفاده از همه توانمندی خود و همکارانم برای ارتقای شرایط علمی و پژوهشی و... ازجمله برنامه ها برای این واحد دانشگاهی است.

سرپرست واحد تهران مرکزی با بیان اینکه نگاه بنده مربوط به کل جامعه آموزش عالی است، تأکید کرد: بهبود وضعیت توزیع دانشجو در سطح استان و جذب دانشجویان براساس مقاطع تحصیلی ازجمله مواردی است که برای واحدهای استان تهران در نظر گرفته شده و از همه همکارانم در استان می خواهم که کمک کنند تا بتوانیم براساس سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی، نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.انتهای پیام /

 

 

کلید واژه ها: دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران دکتر محمود رضا آقامیری


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.