از سوی دکتر جهان‌بین؛ دستورالعمل برگزاری جشنواره غیرحضوری ورزش‌های همگانی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

تعداد بازدید:۳۹
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل برگزاری جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی» را ابلاغ کرد.
از سوی دکتر جهان‌بین؛ دستورالعمل برگزاری جشنواره غیرحضوری ورزش‌های همگانی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «دستورالعمل برگزاری جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش خواهران و برادران» را ابلاغ کرد.

در راستای پویش در خانه ماندن و حفظ سلامت و شادابی به توجه به پاندمی کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام مهارت های ورزشی قابل اجرا در خانه و به دور از تجمع های ورزشی، مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی اولین جشنواره رویدادهای فرهنگی ورزشی غیرحضوری را برگزار می کند.

این مسابقات برحسب قوانین و مقررات فنی و عمومی در سه مقطع درون واحدی، استانی و کشوری و در حوزه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه در چهار رده سنی برگزار خواهد شد.

این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران در رشته های طناب زنی، روپایی، شنای سوئدی و بارفیکس و در رده های سنی الف (18 تا 25 سال)، ب (26 تا 35 سال)، ج (36 تا 45 سال) و د (46 سال و بالاتر) برگزار می شود.

بر اساس دستورالعمل برگزاری جشنواره غیرحضوری ورزش های همگانی دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی؛ هر یک از شرکت کنندگان در هر رشته باید از انجام حرکات خود در خانه فیلم کوتاه گرفته و در سامانه مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی بارگذاری کند.

فیلم های مربوطه باید از طریق هر یک از شرکت کنندگان به صورت شخصی، به سامانه مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه مختص برادران و خواهران ارسال شود. آدرس سامانه متعاقباً اعلام می شود.

شرایط و جدول برگزاری رویدادها با توجه به تعداد شرکت کننده، از طریق مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد.انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دکتر فرزاد جهان بین دستورالعمل جشنواره ورزش همگانی غیرحضوری