دکتر علی‌اکبری تاکید کرد: تقویت و توسعه شبکه نیروی انسانی در سامانه پژوهشیار/ استفاده از توانمندی‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کشاورزی

تعداد بازدید:۲۶
مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تعداد کافی دانشجو در حوزه کشاورزی دارد که باید از ظرفیت و توانمندی های آنها به بهترین شکل بهره برداری شود.
دکتر علی‌اکبری تاکید کرد: تقویت و توسعه شبکه نیروی انسانی در سامانه پژوهشیار/ استفاده از توانمندی‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه کشاورزی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، شورای راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با محوریت برنامه علمی کشاورزی و امنیت غذا در واحد ورامین ـ پیشوا با حضور دکتر محمد علی اکبری مشاور رئیس دانشگاه در امور پژوهشی و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.

دکتر علی اکبری در این جلسه با تأکید بر کیفی سازی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رویکرد اصلی این دانشگاه حل مسأله و پاسخ به نیازهای کشور و جامعه است. این امر جز با افزایش و ارتقاء کیفیت پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری تحقق نمی یابد.

وی بر تقویت و توسعه شبکه نیروی انسانی در سامانه پژوهشیار تأکید کرد و افزود: باید از اساتید، دانشجویان و محققان علاقه مند خارج از دانشگاه آزاد اسلامی استفاده و امکان برقراری ارتباط با متخصصان خارج از دانشگاه را فراهم کنیم.

دکتر علی اکبری با بیان اینکه بیش از 50 درصد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های علوم انسانی تحصیل می کنند، ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی تعداد کافی دانشجو در حوزه کشاورزی دارد که باید از ظرفیت و توانمندی های آنها به بهترین شکل بهره برداری شود.

در ابتدای این جلسه دکتر حامد زارعی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین- پیشوا به ارائه گزارشی از برنامه علمی کشاورزی و امنیت غذا در این دانشگاه پرداخت.انتهای پیام/

کلید واژه ها: سامانه پژوهشیار کشاورزی دکتر محمد علی اکبری