دکتر ولایتی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت گفت

تعداد بازدید:۲۵۳
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل طی پیامی ارتحال حضرت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.
دکتر ولایتی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی ارتحال حضرت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

در پیام دکتر ولایتی آمده است:

مصیبت ارتحال عالم ربانی، مجتهد عالیقدر و یار همیشگی امام و رهبری، حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمدتقی مصباح یزدی موجب تأسف و تألم فراوان گردید.

این مرد بزرگ عمر پربرکت خویش را در راه اعتلاء اسلام، آموزه ها و ارزش های اهل بیت(علیهم السلام) و اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفت و ثمرات ارزشمندی را از خود بر جای گذاشت و با تاسیس و راه اندازی مراکز و مؤسسات مختلف ازجمله مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام‌خمینی (ره) در زمینه تربیت طلاب و علاقمندان به دروس دینی و حوزوی، رفع شبهات و روشنگری دینی همت گمارد و در مسئولیت های مختلف نیز نقش ارزشمندی را ایفا کرد.

این ضایعه بزرگ را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و امت اسلامی، حوزه‌های علمیه، جامعه‏ علمی کشور، بیت معظم و شاگردان و ارادتمندان تسلیت عرض نموده، رحمت و مغفرت الهی را برای آن عالم بزرگوار مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی

انتهای پیام/

کلید واژه ها: پیام تسلیت دکتر علی اکبر ولایتی مصباح یزدی