با صدور پیامی؛ دکتر ولایتی حمله تروریستی به دانشگاه کابل را محکوم کرد

تعداد بازدید:۲۵۴
رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، حمله تروریستی به دانشگاه کابل را محکوم کرد.
با صدور پیامی؛ دکتر ولایتی حمله تروریستی به دانشگاه کابل را محکوم کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پی حمله تروریستی کابل که منجر به شهادت تعدادی از اساتید و دانشجویان شد، ضمن تسلیت به دولت و ملت بزرگ افغانستان، این اقدام تروریستی را محکوم کرد.

متن پیام دکتر ولایتی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حمله جنایتکارانه و تروریستی به دانشکده حقوق دانشگاه کابل، محیطی که برای تحصیل علم، دانش و افزایش آگاهی در جامعه و ایجاد رشد، ثبات و امنیت تلاش می کند و مجروح و شهید شدن مظلومانه تعدادی از اساتید، دانشجویان و برادران عزیز افغانستانی موجب تاسف و تاثر گردید.

حمله به دانشگاه و ترور افراد بی دفاع که در جهت ارتقاء اندیشه و فکر گام بر می دارند نشانه بزدلی و حقارت جنایتکارانی است که نه تنها صلح و ثبات در افغانستان که در منطقه و جهان را نشانه رفته اند و باید در برابر تروریست ها و حامیان آنان با قدرت و قوت ایستادگی و مبارزه کرد که هر گونه اقدام جنایت کارانه و ناجوانمردانه ای را بر علیه ملت مظلوم منطقه مرتکب می شوند.

جامعه دانشگاهی و همه مردم بزرگ ایران خود را در غم شهادت این عزیزان همراه دانسته و آن را محکوم می نماید و تردیدی نیست که همچون گذشته ایستادگی و مقاومت در برابر آنان که خط سرخ مکتب سلیمانی است، علاج و راه حل خشکاندن ریشه های تروریسم در منطقه است.

اینجانب شهادت جمعی از اساتید و دانشجویان این حادثه تاسف بار را به ملت و دولت افغانستان تسلیت عرض نموده، ضمن ابراز همدردی، برای مجروحان آرزوی بهبودی عاجل می نمایم و امیدوارم در سایه وحدت و همبستگی، شاهد ریشه کن شدن تروریسم وبرقراری صلح و ثبات در منطقه و جهان باشیم.

علی اکبر ولایتی

انتهای پیام/

کلید واژه ها: پیام تسلیت دکتر علی اکبر ولایتی دانشگاه کابل


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.