از سوی دکتر دهقانی فیروزآبادی دستورالعمل برگزاری هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

تعداد بازدید:۱۵۶
سرپرست شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل برگزاری هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
از سوی دکتر دهقانی فیروزآبادی دستورالعمل برگزاری هشتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری و سرپرست شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل برگزاری هشتمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری(فرهیختگان) دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

در این دستورالعمل آمده است که پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی این جشنواره را به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش‌آموزان و فناوران این دانشگاه در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری به صورت یکپارچه و ملی برگزار خواهد کرد.

دکتر دهقانی فیروزآبادی در این دستورالعمل تأکید کرده است: دبیرخانه استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی موظفند ضمن تشکیل ستاد هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان، نسبت به اطلاع‌رسانی، شناسایی و معرفی برترین تولیدات علمی و معرفی «برگزیده در هر بخش» همراه با سوابق و مستندات به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

بازه زمانی بررسی مدارک و مستندات داوطلبان شرکت در جشنواره از فروردین 1396 تا مهر 1399 است و برگزیدگان سال های 1396 تا 1398 جشنواره نمی‌توانند به عنوان برگزیده در همان بخش انتخاب و معرفی شوند.

همچنین مهلت ارسال فهرست برگزیدگان هر استان و مدارک آنها به همراه فرم‌های داوری، مستندات، امتیازهای برگزیدگان صورتجلسه ستاد هماهنگی استان جشنواره فرهیختگان حداکثر تا تاریخ 20 آبان ماه است.

براساس این دستورالعمل؛ مراسم اعطای نشان ویژه امام خمینی(ره) به سه تن از برترین‌های بخش‌های مختلف علمی و پژوهشی دانشگاه که دارای ویژگی های ممتاز و متمایز نسبت به سایر اعضای هیأت علمی هستند، همزمان با جشنواره فرهیختگان برگزار خواهد شد.

در این دستورالعمل تأکید شده است که فایل فرم های ارزیابی، پرسش نامه‌ها، دستورالعمل‌ها و سایر اطلاعات مربوط به جشنواره، در سایت اداره کل برنامه ریزی و اعتبارات پژوهشی به آدرس http://cri.iau.ac.ir قرار گرفته است.انتهای پیام/

کلید واژه ها: دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی جشنواره فرهیختگان