برگزاری مرحله استانی بخش شفاهی بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

تعداد بازدید:۲۹۸
مرحله استانی بخش شفاهی بیست‌و‌پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی برگزار شد.
برگزاری مرحله استانی بخش شفاهی بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران؛ دکتر مهدی اقراریان معاون فرهنگی و دانشجویی استان تهران گفت؛ مرحله استانی بخش شفاهی بیست‌و‌پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت ویژه دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به صورت دو مرحله ای (مجازی و حضوری) در واحد تهران مرکزی برگزار شد.

اقراریان در ادامه اظهار کرد؛ این دوره از مسابقات با حضور بیش از 200 نفر از راه یافتگان واحدهای دانشگاهی استان تهران در پنج رشته:  قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ، اذان، دعا خوانی و تواشیح برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در مرحله اول پس از جمع آوری فایل های صوتی و تصویری راه یافتگان در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعا خوانی و تواشیح، داوری این مسابقات بصورت مجازی و طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 15 و 16 مهرماه 99 و به تفکیک خواهران و برادران انجام شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی استان تهران در ادامه یادآور شد؛ در نهایت پس از پایان مرحله اول و اعلام نتایج، راه یافتگان این مرحله به همراه شرکت کنندگان در رشته های «حفظ» در روز سه شنبه مورخ 22مهرماه 99 بصورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این گزارش حاکی است؛ بر اساس سهمیه استان تهران، 2 نفر برتر در بخش های استادان، دانشجویان و کارکنان در هر رشته به تفکیک خواهران و برادران در مرحله کشوری این دوره از مسابقات در آبان ماه سال جاری در واحد همدان شرکت خواهند کرد. 

گفتنی است، در این دوره از مسابقات حجت الاسلام رجالی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و حجت الاسلام آسوپا نیز حضور داشتند. انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: بیست و پنجمین مسابقات قرآن و عترت