دکتر طهماسب کاظمی خبر داد ۲۶۰ هزار داوطلب در دوره‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند/ استقبال داوطلبان از دانشگاه آزاد اسلامی

تعداد بازدید:۱۹۱
رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بالغ بر ۲۶۰ هزار داوطلب در مقاطع کاردانی و کارشناسی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند.
دکتر طهماسب کاظمی خبر داد ۲۶۰ هزار داوطلب در دوره‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شدند/ استقبال داوطلبان از دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی؛ دکتر بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج دوره های کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی سامانه www.azmoon.org قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه استقبال از پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی بسیار بیشتر از همه زیرنظامها آموزش عالی کشور بوده است اظهار داشت: این عدد در پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بالغ بر 260 هزار نفر است که نشان از استقبال داوطلبان از حضور در دانشگاه آزاد اسلامی دارد.

دکتر طهماسب کاظمی با بیان اینکه استقبال داوطلبان برای شرکت در دوره های پذیرش براساس سوابق تحصیلی نسبت به سالهای گذشته و سایر زیر نظام های کشور در سال جاری وضعیت بهتری دارد، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از تمام توان خود به ارتقاء زیرساخت ها و کیفیت علمی پرداخته تا دانشجویان از حضور در این دانشگاه رضایت لازم را داشته باشند.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه بندی های بین المللی روز به روز پیشرفت کرده و امکانات این دانشگاه در سراسر کشور کم نظیر است و مجموعه این عوامل باعث اعتماد داوطلبان و خانواده های آنان به دانشگاه آزاد اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان می کوشد تا پاسخ اعتماد داوطلبان را به بهترین نحو ارائه دهد، اظهار داشت: در این دانشگاه آموزش و پژوهش با کیفیت متناسب با نیاز جامعه و در راستای حل مشکلات کشور ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

کلید واژه ها: دکتر بهروز طهماسب کاظمی پذیرش