آقامیری؛ روحیه مقاومت و از خودگذشتگی جوانان و شهیدان ما ستودنی است/ نزدیک شدن افول آمریکا

تعداد بازدید:۱۴۸
با حضور دکتر سید محمود رضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی نشست بررسی و تبادل نظر جایزه شهید موسوی در واحد تهران غرب برگزار شد.
آقامیری؛ روحیه مقاومت و از خودگذشتگی جوانان و شهیدان ما ستودنی است/ نزدیک شدن افول آمریکا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دکتر آقامیری در این نشست در سخنانی ضمن قدردانی از احساس مسئولیت برگزار کنندگان نشست خاطرنشان کرد: یکی از نمادهای پایداری مردم ما  جنگ بود و روحیه مقاومت و از خودگذشتگی جوانان ما قبل و بعد از جنگ تحمیلی و در سالهای اخیر به عنوان مدافعان حرم که در حقیفت برای دفاع از حریم و حرم ائمه اطهار و در دفاع از کشور و مردم می باشد ستودنی است.
وی با بیان اینکه  باید پاسدار خون شهیدان باشیم، تصریح کرد: کشور ایران چهل سال با تحریم بیرحمانه، درگیری مستقیم و خصومت ناجوانمردانه ابرقدرتها مواجه است اما همچنان پایدار است. امیدوارم این مقاومت ادامه پیدا کند و به پیروزی نهایی برسیم و هر چه زودتر صبح سپید را ببینیم.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در ادامه با اشاره به نزدیک شدن افول آمریکا، اظهار کرد: لشکرکشی های قلدرمابانه، برخوردهای عریان در سیاست، فرهنگ و اقتصاد و تعاملات بین المللی  باعث افول آمریکا است.
آقامیری گفت: جوانان ما در عنفوان جوانی با از خودگذشتگی در راه خدا و برای دفاع از اسلام و حریم اسلام رفتند و به شهادت رسیدند و این یک اتفاق غم انگیزی است ولیکن باعث افتخار کشور هستند و ما وظیفه داریم در زنده نگه داشتن راه و نام شهدا تلاش نماییم و به نسلهای آینده منتقل کنیم. برنامه یی که در این راستا انجام می شود باید در شان و جایگاه شهدا باشد.
وی با اشاره به اینکه در اکثر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران تعدادی شهدا گمنام و مدافع حرم داریم، افزود:  
در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با همه توان  برای ماندگاری و زنده نگه داشتن نام و یاد شهیدان مدافع حرم در کنار سایر نهادها هستیم.
ما امروز گرد هم آمدیم تا از روحیه از خودگذشتگی یک جوان شهید پاسداری نماییم  و امیدوارم بتوانیم این روحیه جوانمردی را  به همه جوانان  کشور و نسلهای آینده منتقل نماییم و امیدوارم بتوانیم در آینده شاهد باروری این درخت و این نماد از خودگذشتگی باشیم.
بر اساس این گزارش در این نشست دکتر پروین داداندیش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در سخنانی ضمن  آرزوی سلامتی برای مردم ایران و گرامیداشت نام و یاد شهبدان گفت:
وظیفه همه ما تقدیر از شهدا و ایثارگران است و امیدواریم در این مسیر با برنامه ریزی های مدون و زنده نگه داشتن راه این عزیزان  بتوانیم بخشی از ایثارگری ها را جبران نمابیم. انتهای پیام/