برگه ورود به جلسه مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد

تعداد بازدید:۴۲
برگه ورود به جلسه مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
برگه ورود به جلسه مصاحبه دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل ازروابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 99 و دوره بدون آزمون این مقطع ویژه استعدادهای درخشان که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه اقدام کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه خود اقدام کنند.

مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه 5 مهر آغاز و تا روز چهارشنبه 16 مهر ماه ادامه خواهد داشت. تاریخ و زمان مصاحبه هر فرد و آدرس محل برگزاری مصاحبه براساس واحد دانشگاهی انتخابی فرد در زمان ثبت نام، در برگه ورود به جلسه درج شده است.

داوطلبان لازم است با همراه داشتن برگه ورود به جلسه و اسناد هویتی (کارت ملی و یا شناسنامه) حداقل 20 دقیقه قبل از زمان مصاحبه در محل دانشگاهی حضور بهم رسانند. عدم مراجعه فرد در موعد مقرر به منزله انصراف خواهد بود.

همراه داشتن اقلام بهداشتی نظیر ماسک، دستکش و... در زمان حضور در محل مصاحبه الزامی است.

داوطلبان لازم است به منظور آشنایی با شیوه برگزاری مصاحبه مجازی به وب سایت واحد دانشگاهی محل مصاحبه خود مراجعه و فیلم های آموزشی مربوطه را دریافت کنند.

نام کاربری و کلمه عبور داوطلب به منظور ورود به جلسه مصاحبه مجازی در محل واحددانشگاهی به داوطلبان تحویل داده خواهد شد.انتهای پیام/

کلید واژه ها: برگه ورود به جلسه مصاحبه دکتری