دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران:موثرترین رکن آموزش عالی در استان تهران دانشگاه آزاد اسلامی است

تعداد بازدید:۵۸۶
به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی به نقل از خبرگزاری آنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی در جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ۳۰۰ هزار دانشجو دارد و واحد تهران مرکزی با ۶۰ هزار دانشجو بزرگترین واحد دانشگاهی استان تهران است.
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران:موثرترین رکن آموزش عالی در استان تهران دانشگاه آزاد اسلامی است


وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران دارای ۱۰ هزار و ۴۰۵ عضو هیأت علمی است، اظهار داشت: نسبت دانشجو به اعضای هیأت علمی ۶۴ است.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: ساختار دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مبتنی بر شهریه است و باید با تغییر رویکردها، منابع مالی را به سمت فعالیت‌های پژوهشی و دانش‌بنیان سوق دهیم و اعضای هیأت علمی را در تولید سرمایه سهیم کنیم.

طهرانچی با بیان اینکه مؤثرترین رکن آموزش عالی در استان تهران، دانشگاه آزاد اسلامی است، تصریح کرد: تحصیل۶۰ هزار دانشجوی کارشناسی ارشد و ۱۲ هزار دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، سهم عظیمی از پژوهشگران را در اختیار این دانشگاه در استان تهران قرار داده است.

وی با تأکید بر اینکه باید پایان نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری ساماندهی و جهت‌دهی شوند، گفت: طرح پژوهش یکپارچه شبکه‌ای، برنامه پایش دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در این زمینه است.

در این جلسه بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۷ و ساختار دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحدهای تابعه بررسی شد و اعضای پیشنهادی برای عضویت در کمیسیون دایمی هیأت امنای استان تهران و اعضای کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات معرفی شدند.

همچنین احکام روسای واحدهای تهران جنوب و یادگار امام پس از رأی‌گیری تصویب شد.انتهای پیام/

کلید واژه ها: بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۷کمیسیون دایمیساختار دانشگاهاستان تهران


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.