با حکمی از سوی دکتر طهرانچی سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق منصوب شد

تعداد بازدید:۱۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق را منصوب کرد.
با حکمی از سوی دکتر طهرانچی سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دکتر عباس گوهری را به عنوان «سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق» منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر عباس گوهری

سلام علیکم

با توجه به مراتب تعهد و سوابق علمی و اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق» منصوب می‌شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از ظرفیت های معنوی و مادی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی، جهش علم و فناوری و حفظ کیان دانشگاه بر اساس سند دانشگاه اسلامی به کار ببرید.

مزید توفیقات شما را از خداوند تعالی خواستارم.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر عباس گوهری عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است و سوابق اجرایی از جمله مدیرکل دفتر برنامه ریزی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی، عضو شورای معارف صدای جمهوری اسلامی ایران و ... را در کارنامه دارد.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر قاسم فرج پور خاناپشتانی در دوران تصدی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: انتصاب سرپرست واحد تهران شرق دکتر عباس گوهری