آقامیری مطرح کرد؛ لزوم گسترش آموزش مجازی در سطح جامعه/ موفقیت‌آمیز بودن امتحانات مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی

تعداد بازدید:۲۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی بر لزوم گسترش آموزش مجازی در سطح جامعه تاکید کرد.
آقامیری مطرح کرد؛ لزوم گسترش آموزش مجازی در سطح جامعه/ موفقیت‌آمیز بودن امتحانات مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به نقل از خبرگزاری آنا، سید محمودرضا آقامیری در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران که ظهر امروز در دانشکده داروسازی و علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار شد، اظهار کرد: دو هفته پیش بود که در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران شرکت کردیم و ناراحت شدیم که نتوانستیم بیشتر در خدمت نگاهداری باشیم ولی به وی تبریک می‌گوییم که مسئولیت جدیدی در مجلس شورای اسلامی گرفتند و باعث افتخار است که فردی از دانشگاه آزاد اسلامی به مجلس راه پیدا کرده است.
وی افزود: خوشدل مردی باتجربه و توانمند است و امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران را بتوانند به رشد بالایی برسانند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران با کمبود فضای فیزیکی و برخی مشکلات آموزشی روبروست که امیدواریم رفع شود. زیرساخت فنی آموزش مجازی باید با برنامه‌ریزی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ارتقا یابد و باید بتوانیم آموزش مجازی را گسترش دهیم.
آقامیری ادامه داد: امتحانات مجازی در سطح تهران تاکنون مشکل خاصی نداشته، البته آزمون مجازی دارای اشکالاتی است، اما از صبح تا ظهر امروز ۳۷ هزار نفر در دانشگاه‌های آزاد استان تهران امتحان داده‌اند و مشکل خاصی گزارش نشده و موفقیت‌آمیز بوده است.
وی خاطرنشان کرد: موضوع علم و پژوهش که در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری تاکید شده، برای ما بسیار مهم است و راه علمی خود را در دانشگاه آزاد اسلامی طبق این بیانیه ادامه خواهیم داد.انتهای پیام/

 

 

کلید واژه ها: دکتر سید محمودرضا آقامیری مراسم تکریم و معارفه گسترش آموزش مجازی